Estate Office CRM

Перша CRM-система для WordPress для агентств нерухомості

Estate Office CRM поєднує клієнтів, договори, нерухомість, пошуки, агентів і експорт пропозицій на сайт у єдиній панелі WordPress.

Клієнти, договори, угоди в одному місці
Панель Estate Office CRM для агентства нерухомості
Без обмеження користувачів
  • Клієнти, властивості та пошуки
  • Договори, документи та статуси робіт
  • Операції, агенти та офіси
  • Публікація пропозицій на сайті
  • Експорт на рекламні портали
  • Імпорт з MLS WPON
  • Експорт на портали

Упорядкуйте хаос

Агентства нерухомості надто часто працюють одночасно в кількох програмах

CRM, сайт, таблиці, PDF-файли, електронні листи та нотатки можуть розпорошувати один процес між кількома інструментами. Це сповільнює агентів, ускладнює контроль роботи команди та підвищує ризик помилок.

Клієнт, пропозиція, етап договору та угода пов’язані в одному місці

Крок за кроком агент може швидко додати все в інтуїтивному інтерфейсі

Агент і менеджер знають, на якому етапі перебуває договір

Контроль того, на якому етапі перебувають дії агента в межах конкретного договору, може бути ключовим для оптимізації роботи.

Інтегрована публікація пропозиції на сайті

Вам не потрібні додаткові плагіни та теми, щоб ваші пропозиції гарно виглядали на вашому сайті

Ви маєте повний контроль над своїми даними

Вам не потрібно просити постачальника про експорт і доступ до ваших даних. Усе знаходиться на вашому хостингу або сервері

Познайомтеся з Estate Office CRM

Один плагін для WordPress, який поєднує CRM, базу пропозицій, клієнтів, договори, агентів і публікацію нерухомості на сайті агентства.

Замість того щоб збирати процес із кількох незалежних інструментів, ви працюєте в одному середовищі, яке підтримує щоденну роботу агентства та публічний сайт оголошень.

Операційний CRM

Операційний CRM для агентства

Замість розрізнених таблиць, нотаток і повідомлень клієнти, пошуки, договори та нерухомість поєднані в одній панелі.

Пропозиції WWW

Пропозиції, опубліковані безпосередньо на вашому сайті

Ви додаєте нерухомість у CRM, а потім можете показати її клієнтам на своєму сайті як пропозицію продажу або оренди.

Агентства та агенти

Агенти та агентства в одній системі

Призначайте відповідальних, показуйте профілі агентів на сайті та впорядковуйте роботу команди без зовнішніх інструментів.

Документи та PDF-файли

Підготуйте матеріали для клієнта швидше та професійніше

Генеруйте PDF-файли пропозицій, використовуйте нумерацію документів і зменшуйте обсяг ручної підготовки матеріалів перед презентацією.

Ролі та безпека

Ролі, доступ і безпека роботи

Розділіть повноваження адміністраторів і агентів. Після завершення терміну дії ліцензії система може працювати в режимі лише для читання, тож дані не зникають.

Нативний WordPress

Агент працює в межах сайту агентства, а клієнт бачить лише готові пропозиції

Вам не потрібен окремий SaaS, ще одна панель і ще одна база поза сайтом. CRM працює там, де ви вже ведете сайт офісу.

Чому WordPress?

Estate Office CRM замість чергової закритої системи

Коли CRM працює безпосередньо на вашому сайті, сайт із пропозиціями та робоче середовище агентів стають одним процесом, а не двома окремими продуктами.

Типове рішення
Estate Office CRM
Окрема панель поза сайтом
CRM працює у WordPress
Наступні логіни для команди
Єдина екосистема роботи
Дані у зовнішній системі
Дані у вашій інсталяції WordPress
Пропозиція, перенесена на сайт
Пропозиція, опублікована з CRM
Сайт і CRM як дві окремі сутності
Сайт і CRM як один процес

Робочий процес в Estate Office CRM

Від першого контакту з клієнтом до публікації пропозиції на сайті офісу.

Система впорядковує роботу агента й агентства в єдиному процесі: від даних клієнта, через договір і нерухомість, аж до публікації та контролю результатів.

01

Додайте клієнта та визначте його потреби

Збережіть дані клієнта, призначте керівника та систематизуйте інформацію про те, що він або вона шукає або яку нерухомість він або вона хоче продати.

02

Створіть договір і пов’яжіть його з нерухомістю або пошуком

Ведіть обслуговування клієнта в одному процесі, пов’язуючи клієнта, агента, договір, пропозицію та документи.

03

Manage property in CRM

Додайте ціну, площу, місцезнаходження, фото, опис, статус, тип угоди та найважливіші дані, потрібні для ведення об’єкта.

04

Опублікуйте пропозицію на сайті

Показуйте пропозицію продажу або оренди без перенесення даних в окрему систему. Клієнт може отримати посилання на пропозицію або PDF.

05

Контролюйте роботу офісу та агентів

Перевіряйте кількість клієнтів, договорів, пошуків, об’єктів нерухомості та активність агентів із панелі CRM.

Для кого призначений Estate Office CRM?

Для агентств, які хочуть упорядкувати роботу та зберегти контроль над даними.

Продукт найкраще працює там, де CRM має підтримувати реальний процес продажу та публікацію об’єктів на власному сайті WordPress.

Для одноосібних агентств нерухомості

Коли ви хочете навести лад у клієнтах, пропозиціях і договорах без складної та дорогої системи.

Для малих і середніх команд

Коли кілька агентів працюють з єдиною базою клієнтів, нерухомості та пошуків.

Для агентств із власним сайтом на WordPress

Коли ви не хочете окремо підтримувати CRM, окремо сайт і окремо систему публікації пропозицій.

Для компаній, які хочуть мати контроль над даними

Коли вам важливо, щоб дані клієнтів, пропозицій і угод зберігалися у вашому середовищі, а не лише в зовнішнього постачальника.

Панель Estate Office CRM для агентства нерухомості

Перегляньте CRM перед встановленням

Не потрібно купувати всліпу.

Увійдіть у демо-версію та подивіться, як виглядає CRM-панель, список клієнтів, нерухомості, пошуків, публічних пропозицій і профілі агентів.

  • Панель CRM і панель команд
  • список клієнтів, властивості, пошуки та контракти
  • публічні пропозиції продажу та оренди
  • профілі агента та офісу на сайті

Демо-версія дає змогу побачити структуру роботи системи. Збереження даних обмежено, щоб захистити тестове середовище.

FAQ щодо продажів

Найчастіші запитання перед тестуванням і впровадженням.

Нижче ви знайдете відповіді на запитання, які найчастіше виникають перед переходом до демо, тесту та підписки.

Чи замінює Estate Office CRM класичну CRM для агентства нерухомості?

Так, у сфері обслуговування клієнтів, нерухомості, пошуку, договорів, агентів і публікації оголошень на сайті WordPress.

Чи повинен я мати сайт на WordPress?

Так. Estate Office CRM — це плагін для WordPress, і найкраще він підійде агентствам, які мають або планують мати сайт на WordPress.

Чи можуть агенти працювати в системі?

Так. Система дає змогу працювати з агентами та призначати їм клієнтів, договори й нерухомість.

Чи можу я публікувати пропозиції на сайті?

Так. CRM підтримує публічні оголошення про продаж і оренду, а також презентації нерухомості на сайті агентства.

Що станеться з даними після закінчення дії ліцензії?

Система може працювати в режимі лише для читання, тобто дані залишаються доступними, але без повних можливостей редагування.

Чи можу я протестувати систему перед покупкою?

Так. Ви можете скористатися Live-DEMO та тестовою ліцензією.

Готово до тестування

Спробуйте Estate Office CRM протягом 14 днів або почніть із Live-DEMO.

Перевірте, чи власна CRM у WordPress упорядкує клієнтів, договори, нерухомість, пошуки та публікації пропозицій у вашому агентстві.